ROTA BİLİŞİM.NET

        ETA İLE E-DÖNÜŞÜM "E-FATURA, E-DEFTER, E-ARŞİV"

        ROTA BİLİŞİM VARSA İÇİNİZ RAHAT OLSUN
Copyright 2019 Rotabilisim.net.


Rota Bilişim, şirketlerin bilgi ve iletişim teknolojileri ile ilgili gereksinimlerini karşılamak üzere ETA Ticari Programlarının satış ve satış sonrası desteği, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, uygulama danışmanlığı, teknik destek hizmetleri, proje yönetimi ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
ETA Ürünlerini anahtar teslim proje olarak sunan Rotabilişim her bir kurumun ihtiyacına özgü çözüm geliştirir.


ETA SERVİS HİZMETİ

ETA ile yaşadığınız problemlerin giderilmesi,
ETA EĞİTİM HİZMETİ

ETA bilgisayar programlarının kullanılmasına ilişkin yerinde eğitim verilmesinin yanısıra yeni personelin eğitimi ve programların daha verimli kullanılması için kullanıcıların eğitimi.
UZAK ERİŞİM İLE DESTEK

Destek personelimiz talep edildiğinde ve/veya uygun görüldüğünde müşterimizin özel izni sonrası uzak erişim ile destek verebilmektedir. Bu işlem özel bir ücrete tabidir.
Servislerimiz
Detaylar

0850 425 1 222E-DEFTER

Firmaların ticari defterleri, kâğıda basılı olarak tutma zorunlulukları, işlem sayısı çok olan mükelleflerin, yüksek bakım, saklama ve onaylama maliyetlerine katlanmalarına sebep olmaktadır. Ayrıca özellikle yüksek hacimdeki defterler, firmaların iç ve dış denetimlerinde fonksiyonel bir şekilde kullanılamamaktadır. Büyük iş hacmine sahip mükellefler söz konusu defterlerini, uygulamada elektronik ortamda tutmalarına karşın, yasal zorunluluklar nedeniyle elektronik ortamın yanında kâğıt ortamında da muhafaza etmektedirler. Mükelleflerin elektronik ortamda defter tutmalarının avantajları aşağıdaki maddelerle sıralanabilir:

İşgücü ve zaman tasarrufu,
Onaylama maliyetleri ve zamanında tasarruf,
Arşivleme harcamaları tasarrufu,
Baskı, kâğıt, toner ve kartuş gibi kırtasiye harcamaları tasarrufu,
Basım, tasdik, saklama ve depolama yükümlülüklerini ortadan kaldırarak, elektronik ortamda işlem yapılmasına imkân sağlamak,
Elektronik ortamda denetim imkânı sağlamak,
Uluslararası denetime imkân sağlamak,
Uluslararası firmaların iç ve dış denetim ihtiyaçlarını, ortam bir format ve standartta sağlamak.
Uzmanımıza Danışın
Her türlü Sorunlarınız için Rota Bilişim Her Zaman Yanınızda. İçiniz Rahat Olsun.